Usuwanie blizn

Czy wiecie jak można usunąć blizny i jaki jest tego koszt?
No i gdzie?
Mam bliznę pod kolanem niestety widoczną w lecie (nie mogę założyć nic do kolan:() i chciałabym aby była mnie widoczna.

Czy da się coś zrobić?

Portret użytkownika zofia

Próbowałaś je smarowować i masować? Powinny się trochę rozejść.

Portret użytkownika karma

Smarowała i masowałam, trochę pomogło ale jeszcze widać...

Portret użytkownika beauty74

...a to swieza blizna czy stara !?

(ja mam tez blizne... ktora ma juz pare lat...kiedys polecano mi (na innym forum o operacjach) dermabrazje mechaniczną ...ale nic nie pomoglo,bo w taki sposob mozna tylko wyglkadzic blizne ! Na stare blizny nic nie pomaga ! nawet laser !!!)

Portret użytkownika keja

Ostatnio czytałam o TriWings'ie i całość wydaje się bardzo przekonująca. Jak na razie ta metoda jest dostepna chyba tylko u Sankowskiego. Skąd jesteś??

Portret użytkownika Karolina_Warszawa

Ja od małego miałam ogromną bliznę na udzie. Była to pamiątka z wakacji, kiedy gwóźdź poszarpał mi udo.Próbowałam różnych maści i kremów, ale żaden z nich nie przyniósł dla mnie oczekiwanych efektów. Dopiero zabieg w klinice chirurgii plastycznej pomógł. Zdecydowałam się wybrać wykonać zabieg u dr. Łątkowskiego w Polanicy Zdrój. Teraz mogę cieszyć się pięknymi nogami bez żadnych zeszpeceń!

Portret użytkownika Cambiamento1

Próbował już ktoś usunąć bliznę z twarzy?

Portret użytkownika sylwi1206

Poczytaj tutaj http://www.lekarze.excelent.com.pl/artykuly/jak-w-naturalny-sposob-pozby... naprawdę dobry artykuł o usuwaniu blizn. Dokładnie tłumaczy, w jaki sposób należy masować blizny, żeby je jak najbardziej zredukować.

Portret użytkownika future

Blizny generalnie od kremów nie schodzą, tym bardziej masaże nic nie dają. Ja za dziecka miałam wypadek i po nim zostały mi na kolanach straszne blizny, a pod skórą było widać jeszcze zabrudzenie, którego organizm sam nie oczyścił. Rodzice już to zostawili, ale jak dorosłam to się za to wzięłam. Poszłam do CM Arnica,gdzie zalecono mi zabiegi laserowe. Potrzebowałam ich kilka, bo zmiany były spore, ale rzeczywiście udało się pozbyć blizn. Teraz skóra jest prawie jak nowa ;)

Portret użytkownika Amandero

Z usuwaniem blizn bardzo dobrze radzi sobie klinika http://bodycareclinic.pl/ sama usuwałam u nich bliznę po cesarce, oczywiście nie zniknęła cąła ale wyglada o niebo lepiej. Przed zabiegiem moje koleżanki też polecały mi tą klinikę.

Portret użytkownika MrMarcela

Teraz sporo gabinetów medycyny estetycznej oferuje takie zabiegi. Znajdziesz pewnie w każdym większym mieście. Jak masz jakieś małe blizny to można próbować domowymi sposobami, ale nie zawsze one działają tak jakbyśmy chcieli.

Odpowiedz

Plain text

  • Żadne znaczniki HTML nie są dozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.