10 nieudanych operacji plastycznych gwiazd

10 nieudanych operacji plastycznych gwiazd

Obecnie gwiazdy coraz częściej decydują się na różnego rodzaju operacje plastyczne. Niestety nie zawsze im to wychodzi. Operacje przynoszą zupełnie inne efekty niż się spodziewano. Dzięki takim zabiegom nie staja się piękniejsi, ale wręcz przeciwnie. Nasuwa się jedno pytanie: Dlaczego wciąż to robią?

Oto top 10 nieudanych operacji gwiazd:

10. Tara Reid

Urodzona w listopadzie 1975 roku. Amerykańska aktorka.
Tara to dziewczyna zniszczona przez operacje plastyczne jak chyba nikt inny w jej wieku. Najpierw nieudana operacja powiększania biustu, później źle wykonana liposukcja. Skutki tej drugiej możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej.

Nieudane operacje plastyczne gwiazd

9. Tori Spelling

Urodzona w maju 1973 roku. Amerykańska aktorka pochodzenia żydowskiego.
Tori przyznała się, że w wieku 20 lat powiększyła sobie piersi, ale nie jest to jedyna ingerencja chirurga w jej ciało. Kolejną operacją była operacja nosa.

Nieudane operacje plastyczne gwiazd
Nieudane operacje plastyczne gwiazd

8. Priscilla Presley

Urodzona w maju 1945 roku. Amerykańska modelka i aktorka. Była żona Elvisa Presleya.
Priscilla Presley, wdowa po legendarnym Elvisie, stała się ofiarą argentyńskiego lekarza, który wstrzykiwał pacjentom kiepskiej jakości silikon. Preparat, który wstrzykiwał lekarz z Argentyny, przypominał substancje używane do oliwienia części mechanicznych. Nielegalnie dostarczony do USA silikon był wstrzykiwany pacjentkom za... jedyne 500 dolarów od zastrzyku. Po czasie silikon wywoływał obrzęk, częściowy paraliż i ból.

Nieudane operacje plastyczne gwiazd

7. Lil Kim

Urodzona w lipcu 1975 roku. Amerykańska raperka.
Pierwsze operacje plastyczne twarzy, jakim poddała się pani Kim, miały naprawić skutki fizycznego znęcania się nad nią przez byłych chłopaków gwiazdy. Wydatne usta Kim są teraz bardzo wąskie, tymczasem policzki stały się pełniejsze - wygląda na to, że gwiazdka wszczepiła sobie implanty. Prawdopodobnie przeszła też operację nosa i to nie jedną. Do tego dochodzi botox i wielokrotne powiększanie sobie biustu.

Nieudane operacje plastyczne gwiazd
Nieudane operacje plastyczne gwiazd
Nieudane operacje plastyczne gwiazd

6. Mickey Rourke

Urodzony we wrześniu 1952 roku. Amerykański aktor i scenarzysta.
Gwiazdor otwarcie przyznaje, że szukał pomocy u chirurga plastycznego, ale trafił w nieodpowiednie ręce. Co zresztą widać.
Miał dwa razy złamany nos i przeszedł pięć operacji nosa i jedną zmiażdżonej kości policzkowej. Pobrano mu chrząstkę z ucha, aby odbudować nos. Później miał kilka operacji, żeby usunąć nadmiar chrząstki, bo blizna nie goiła się zbyt dobrze. Do tego dochodzą hemoroidy. Przy okazji zoperował sobie usta a także przeszedł liposukcję podbródka, lifting twarzy i dał sobie wszczepić implanty szczękowe. Zabiegi uzupełnił zastrzykami botoksu i kolagenu.

Nieudane operacje plastyczne gwiazd

5. Melanie Griffith

Urodzona w sierpniu 1957 roku. Amerykańska aktorka filmowa.
Operacje, które przeprowadziła na sobie to: botox, odsysanie tłuszczu, facelifting. Nie dało to pożądanego efektu. Zbyt dużo preparatu wstrzykniętego wokół oczu, co daje dziwaczny efekt, poza tym zastrzyki silikonowe implikowane w wargi, sprawiły, że jej usta wyglądają koszmarnie, a czerwona twarz i i szyja sprawiają wrażenie silnie poparzonych przez słońce.

Nieudane operacje plastyczne gwiazd
Nieudane operacje plastyczne gwiazd

4. Michael Jackson

Urodzony w sierpniu 1958 roku. Amerykański muzyk, tancerz, kompozytor i autor tekstów. Zwany „Królem Popu”.
Wygląd Michaela Jacksona zawsze budził skrajne emocje, bo gwiazdor, jak podają nieoficjalne źródła, przeszedł w sumie pół setki przeróżnych operacji plastycznych, na które podobno wydał prawdziwy majątek – 350 milionów dolarów. Począwszy od kilu zabiegów na twarzy, na wybielaniu skóry kończąc (Michael Jackson deklarował, iż kolor jego skóry zmienił się z powodu choroby vitiligo). Sam artysta napisał w swojej autobiografii, że przeszedł jedynie dwie operacje nosa i operację uwydatniającą szczelinę podbródka, a zauważalne zmiany w strukturze jego twarzy są wynikiem diety i zmian w okresie dojrzewania

Wg. nieoficjalnych źródeł Michael Jackson przeszedł:

  • 15 operacji nosa – naciągany, cięty, prostowany – nie było zabiegu, jakiego chirurdzy nie przeprowadziliby na nosie Jacksona
  • 5 operacji ust
  • 8 operacji skóry – eksperymentalne zabiegi skóry, które zmieniły jej kolor.
Nieudane operacje plastyczne gwiazd

3. Donatella Versace

Urodzona w maju 1955 roku. Włoska projektantka mody. Siostra założyciela salonu mody Versace – Gianniego Versace.
Donatella Versace jest sztandarowym przykładem na to, jak operacje plastyczne mogą odebrać kobiecie urodę. Projektantka zaczęła od powiększania biustu. Kilka lat temu, gdy zabiegi te nie były jeszcze tak popularne, Donatella już chwaliła się szerokim uśmiechem. Kolejno przyszedł czas na wypełniacze, naciąganie skóry i wygładzanie zmarszczek. Obecnie z ogromnymi wargami i naciągniętą twarz jest chodzącą antyreklamą zabiegów chirurgicznych.

Nieudane operacje plastyczne gwiazd

2. Lolo Ferrari

Urodzona w lutym 1963. Francuska aktorka pornograficzna, aktorka i tancerka. Jej marzeniem było posiadanie największego biustu na świecie. Lolo Ferrari przeszła 22 operacje powiększania piersi. Tak wiele operacji pozwoliło jej trafić do Księgi Rekordów Guinnessa w z następującymi rekordami:

  • 22 operacje piersi
  • 180 cm obwód biustu
  • waga każdej piersi – 2,8 kg
  • ilość surowicy w każdej piersi – 3 litry.

Można powiedzieć, że Lolo Ferrari osiągnęła swój cel. Nieoficjalnie nosiła tytuł kobiety o największych piersiach świata.

Nieudane operacje plastyczne gwiazd
Nieudane operacje plastyczne gwiazd

1. Jocelyn Wildenstein

Urodzona w sierpniu 1940 roku. Amerykańska gwiazdorka tabloidów. Na operacje plastyczne wydała 4 miliony dolarów, które miały ją upodobnić do dzikiego kota (jej zmarły mąż był ich miłośnikiem). Zabiegi, które zostały wykonane chyba nie przyniosły pożądanych skutków.

Nieudane operacje plastyczne gwiazd
Nieudane operacje plastyczne gwiazd

Dołącz do dyskusji

Czytaj więcej

Lśnij w noc sylwestrową! Najskuteczniejsze zabiegi upiększające
Wejście w 2021 bez urodowych bolączek i kompleksów jest jeszcze możliwe. Staw im czoła i wkrocz w...
Operacje plastyczne a koronawirus
Pandemia przewróciła dotychczasowe życie do góry nogami. Jej straszne skutki są odczuwalne dla...
Botoks Party, czyli połączenia świetnej zabawy i profesjonalnych zabiegów upiększających
O botoksie pisaliśmy już wielokrotnie na łamach naszego serwisu. Jest to jeden z...
Sprawdź, jak może wyglądać Twoje ciało po zmianach
Operacjom plastycznym coraz częściej poddają się kobiety, które chcą poprawić nie tylko swój wygląd...
Infografika: Najpopularniejsze operacje plastyczne w 2013 roku
Amerykańskie Towarzystwo Chirurgów Plastycznych (American Society of Plastic Surgeons) opublikowało...