Lśnij w noc sylwestrową! Najskuteczniejsze zabiegi upiększające

Wejście w 2018 bez urodowych bolączek i kompleksów jest jeszcze możliwe. Staw im czoła i wkrocz w nowy rok z podniesioną głową!

Lśnij w noc sylwestrową! Najskuteczniejsze zabiegi upiększające

Precz z pajączkami

Masz jeszcze czas na walkę z niedoskonałościami, które odwracają uwagę od twoich atutów. Jedną z większych bolączek kobiet w naszej szerokości geograficznej są popękane naczynka, które mają tendencję do uwidaczniania się pod wpływem niskich temperatur i mrozów. Współczesna technologia laserowa radzi sobie z nimi doskonale – wystarczy poddać się jednemu zabiegowi, a problem zniknie. Jednym z najbardziej precyzyjnych dostępnych obecnie zabiegów jest zabieg laserem BTL Fotona (zobacz więcej). Precyzyjna wiązka lasera trafia idealnie w punkt, zamykając nieestetyczne naczynia krwionośne bez ryzyka uszkodzenia skóry.

Bieg po młodość

Pajączki to nie jedyny problem, który błyskawicznie rozwiążesz wykonując zabieg laserowy. Jeżeli zostało Ci więcej niż 2 tygodnie do sylwestrowej zabawy, rozważ zabieg laserem frakcyjnym eCO2, który doprowadzi skórę do perfekcji. Wkroczysz w nowy rok z wygładzoną, jędrną skórą twarzy. Musisz jednak wiedzieć, że po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona i spuchnięta – czas rekonwalescencji to kilka dni. Zmiany w naskórku i kolagenie w skórze właściwej wywołane zabiegiem są trwałe (według badań nie cofają się po 6 miesiącach po zakończeniu terapii).

Jeżeli Twoim problemem jest utrata atrakcyjnego owalu twarzy, pomyśl o zabiegu Fotona 4D. Jest on wykonywany tylko w renomowanych klinikach i nie należy do najtańszych, ale jego efekty są spektakularne i mogą odjąć Ci kilka lat, odwlekając w czasie lifting chirurgiczny. Wszystko dzięki działaniu na kilku poziomach skóry, m.in. na skanowaniu tkanek wewnątrz jamy ustnej, głębokim termoliftingu i delikatnym peelingu laserowym. Procedura jest tak opracowana, żeby odmłodzić skórę twarzy na wszystkich poziomach.

Beauty Group
Wszystkie te zabiegi wykonasz w klinice Beauty Group w Szczecinie (dawniej Artplastica). Już 15 grudnia klinika planuje Botoks Party, podczas którego wykonasz zabieg z użyciem toksyny botulinowej już od 300 zł.
Więcej: Zimowe Dni Piękna

20 minut i po krzyku

Najpopularniejszy zabieg lunchowy? Oczywiście zabieg z toksyną botulinową. Usuwa zmarszczki mimiczne, odmładza i wygładza dzięki rozkurczaniu mięśni, odpowiedzialnych za zmarszczki na czole i wokół oczu. W trakcie zabiegu lekarz wstrzykuje toksynę typu A za pomocą cienkiej igły. Efekt jest widoczny po ok. 7 dniach, a utrzymuje się ok. pół roku. Zabieg ma mnóstwo dodatkowych zalet: skóra w tym czasie odpoczywa, mięśnie są rozluźnione. Lekarze sugerują wykonywanie zabiegu profilaktycznie, aby przyzwyczajone do nadmiernego kurczenia się mięśnie nie powodowały bruzd i zmarszczek.

Tuż przed wielkim dniem…

Nie rób zabiegów estetycznych na ostatnią chwilę. Każda, nawet najmniej inwazyjna procedura może skutkować siniakami i opuchlizną, więc ostatnie wizyty w gabinecie medycyny estetycznej powinny być zaplanowane ponad tydzień przed wielkim wyjściem. Ostatnie dni to dobry moment na nawadnianie organizmu dużą ilością wody, sprawdzone, niealergizujące kosmetyki i dużą ilość snu.

Materiał partnerski

Artplastica Klinika Chirurgii Plastycznej

Klinika Artplastica w ciągu ostatnich lat zdobyła wiele wyróżnień dotyczących jakości usług i higieny pracy... czytaj więcej.

Szpital LUX MED
ul. Puławska 455, 02-801 Warszawa

Dołącz do dyskusji