Lśnij w noc sylwestrową! Najskuteczniejsze zabiegi upiększające

Wejście w 2018 bez urodowych bolączek i kompleksów jest jeszcze możliwe. Staw im czoła i wkrocz w nowy rok z podniesioną głową!

Lśnij w noc sylwestrową! Najskuteczniejsze zabiegi upiększające

Precz z pajączkami

Masz jeszcze czas na walkę z niedoskonałościami, które odwracają uwagę od twoich atutów. Jedną z większych bolączek kobiet w naszej szerokości geograficznej są popękane naczynka, które mają tendencję do uwidaczniania się pod wpływem niskich temperatur i mrozów. Współczesna technologia laserowa radzi sobie z nimi doskonale – wystarczy poddać się jednemu zabiegowi, a problem zniknie. Jednym z najbardziej precyzyjnych dostępnych obecnie zabiegów jest zabieg laserem BTL Fotona (zobacz więcej). Precyzyjna wiązka lasera trafia idealnie w punkt, zamykając nieestetyczne naczynia krwionośne bez ryzyka uszkodzenia skóry.

Bieg po młodość

Pajączki to nie jedyny problem, który błyskawicznie rozwiążesz wykonując zabieg laserowy. Jeżeli zostało Ci więcej niż 2 tygodnie do sylwestrowej zabawy, rozważ zabieg laserem frakcyjnym eCO2, który doprowadzi skórę do perfekcji. Wkroczysz w nowy rok z wygładzoną, jędrną skórą twarzy. Musisz jednak wiedzieć, że po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona i spuchnięta – czas rekonwalescencji to kilka dni. Zmiany w naskórku i kolagenie w skórze właściwej wywołane zabiegiem są trwałe (według badań nie cofają się po 6 miesiącach po zakończeniu terapii).

Jeżeli Twoim problemem jest utrata atrakcyjnego owalu twarzy, pomyśl o zabiegu Fotona 4D. Jest on wykonywany tylko w renomowanych klinikach i nie należy do najtańszych, ale jego efekty są spektakularne i mogą odjąć Ci kilka lat, odwlekając w czasie lifting chirurgiczny. Wszystko dzięki działaniu na kilku poziomach skóry, m.in. na skanowaniu tkanek wewnątrz jamy ustnej, głębokim termoliftingu i delikatnym peelingu laserowym. Procedura jest tak opracowana, żeby odmłodzić skórę twarzy na wszystkich poziomach.

Beauty Group
Wszystkie te zabiegi wykonasz w klinice Beauty Group w Szczecinie (dawniej Artplastica). Już 15 grudnia klinika planuje Botoks Party, podczas którego wykonasz zabieg z użyciem toksyny botulinowej już od 300 zł.
Więcej: Zimowe Dni Piękna

20 minut i po krzyku

Najpopularniejszy zabieg lunchowy? Oczywiście zabieg z toksyną botulinową. Usuwa zmarszczki mimiczne, odmładza i wygładza dzięki rozkurczaniu mięśni, odpowiedzialnych za zmarszczki na czole i wokół oczu. W trakcie zabiegu lekarz wstrzykuje toksynę typu A za pomocą cienkiej igły. Efekt jest widoczny po ok. 7 dniach, a utrzymuje się ok. pół roku. Zabieg ma mnóstwo dodatkowych zalet: skóra w tym czasie odpoczywa, mięśnie są rozluźnione. Lekarze sugerują wykonywanie zabiegu profilaktycznie, aby przyzwyczajone do nadmiernego kurczenia się mięśnie nie powodowały bruzd i zmarszczek.

Tuż przed wielkim dniem…

Nie rób zabiegów estetycznych na ostatnią chwilę. Każda, nawet najmniej inwazyjna procedura może skutkować siniakami i opuchlizną, więc ostatnie wizyty w gabinecie medycyny estetycznej powinny być zaplanowane ponad tydzień przed wielkim wyjściem. Ostatnie dni to dobry moment na nawadnianie organizmu dużą ilością wody, sprawdzone, niealergizujące kosmetyki i dużą ilość snu.

Materiał partnerski

Artplastica Klinika Chirurgii Plastycznej

Klinika Artplastica w ciągu ostatnich lat zdobyła wiele wyróżnień dotyczących jakości usług i higieny pracy... czytaj więcej.

Szpital LUX MED
ul. Puławska 455, 02-801 Warszawa

Dołącz do dyskusji

Czytaj także

Kliniki chirurgii plastycznej za granicą – gdzie i za ile?

Coraz więcej kobiet decyduje się na poprawę swojego wyglądu. Operacje plastyczne to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób na walkę z kompleksami, deformacjami ciała i upływem czasu. Nowoczesna...

Lśnij w noc sylwestrową! Najskuteczniejsze zabiegi upiększające

Wejście w 2018 bez urodowych bolączek i kompleksów jest jeszcze możliwe. Staw im czoła i wkrocz w nowy rok z podniesioną głową!

Chirurgia plastyczna ma już ponad 100 lat!

Chirurgia plastyczna jest coraz popularniejsza. Może nie sama chirurgia, jako dziedzina medycyny tylko wśród zwykłych obywateli coraz bardziej popularne stają się operacje plastyczne.

Uwaga! Ruszył PROJEKT ZMIANA

Program skierowany jest dla kobiet, które chcą diametralnie odmienić swoje życie. Nagrodą dla uczestniczki projektu, która osiągnie najlepsze wyniki będzie BON NA ZABIEG CHIRURGII PLASTYCZNEJ W...