Liposukcja w Warszawie

Liposukcja w Warszawie

Operacje miałam robioną w Warszawie w klinice dr Grzesiak na ul. Czerniakowskiej i gdyby ktoś chciał skorzystać właśnie z tej kliniki mogę ją polecić z czystym sumieniem. Pani doktor Monika podeszła do mnie profesjonalnie a opieka jaką otrzymałam w klinice była naprawdę wzorowa. Koszt operacji i liposukcji pleców (boczków) to 16 000zł.

Mam 34 lata i jestem po dwóch ciążach zakończonych cesarskim cięciem, skóra i tłuszczyk które pozostały na brzuszku za nic na świecie nie dały się zlikwidować przez ćwiczenia więc zdecydowałam się na plastykę, chirurg który operował doradził również zrobienie liposukcji pleców i boków by miało to duży efekt.

Operacje miałam 10 12 2008, przeprowadzoną w znieczuleniu ogólnym. Wcześniej oczywiście konieczne jest wykonanie wszystkich badań do niej potrzebnych, wszystko zaczęło się ok godz 14-tej a skończyło o 21-ej, przynajmniej wtedy się dopiero wybudziłam. Dla jasności dodam że miałam odessane 4 litry tłuszczu i wycięte z podbrzusza prawie 3kg skóry, wyobraźcie więc sobie ogrom tego co chirurg pozbawił mnie w czasie operacji SZOKKKKKK.

Efekty teraz po miesiącu są niesamowite, talia SUPER boczki i plecy również. Nie będę ukrywać że pierwsze 2 tygodnie po zabiegu były koszmarem, bo naprawdę tak było, 3 dni po chodziłam z drenami a i ból był niesamowity, niwelowałam go oczywiście środkami przeciwbólowymi ale i tak było ciężko. Opuchlizna utrzymywała się ok 2-3 tygodni a teraz został jedynie wzgórek na linii cięcia w podbrzuszu. Po dwóch tygodniach od operacji przy kontroli w klinice okazało się że mam płyn w brzuchu. To jest jednak dosyć częste przy takim odwarstwieniu skóry. Jest to powierzchnia ok 10cm szerokości i 2 cm głębokości po prawej stronie nad cięciem. Chodzę cały czas w ubranku uciskowym i mam je nosić ok 6 tygodni. Płyn ściągam przez punkcje, lekarz robi wkucie przez brzuch cienką igiełką i ściąga go regularnie, ostatnio zeszło mi 150ml, nie jest to bolesne raczej nieprzyjemne ale niestety koniecznie, tego płynu nie może być by skóra się przykleiła w nowym miejscu. Przy mojej operacji miałam również wszywany pępek w nowe miejsce i jak dotąd go nie czuje ale i na to podobno przyjdzie pora:).

Dziś mija dokładnie miesiąc od plastyki i mam nadzieje że nikogo nie zniechęciłam swoimi przeżyciami bo nie chciałam tego zrobić, wierzcie mi wszyscy że operacja naprawdę się udała i przyniosła niesamowite rezultaty, takiego brzuszka nie miałam od 15 lat wiec jestem BARDZO SZCZĘŚLIWA.
Pozdrawiam.

Chcesz podzielić się swoją historią? Napisz do Nas.

Wypowiedź tylko dla serwisu www.operacje-plastyczne.pl.

Beauty Group (dawniej Artplastica)
ul. Wojciechowskiego 7, 71-476 Szczecin

Dołącz do dyskusji

Czytaj więcej

Lipoliza iniekcyjna – jak działa i czy warto?
Lipoliza iniekcyjna to nowoczesny sposób na pozbycie się miejscowo zlokalizowanej tkanki...
Jak żyć po liposukcji?
Liposukcja jest skomplikowanym zabiegiem chirurgicznym, który powinien być traktowany jako metoda...
Własny tłuszcz. Sposoby na jego wykorzystanie
Tkanka tłuszczowa to nasz wróg. Ciągle szukamy sposobów na pozbycie się jej nadmiaru. Stosujemy...
Liposukcja. Fakty i mity
Liposukcja zwana także lipoplastyką jest zabiegiem chirurgicznym, który ma na celu usunięcie...
Liposukcja kawitacyjna
Liposukcja kawitacyjna jest zabiegiem odbywającym się bez ingerencji skalpela. Operacja uważana...