Liposukcja laserowa - Aspire SlimLipo

Liposukcja laserowa - Aspire SlimLipo

Walczysz z nadmiarem tkanki tłuszczowej? Wiesz jak trudno pozbyć się miejscowej otyłości za pomocą diety czy ćwicząc na siłowni nawet pod okiem osobistego trenera?

Chcesz usunąć tłuszcz szybko, definitywnie i bez śladów w postaci obwisłej skóry?

Jeśli pragniesz uporać się z tym problemem i szukasz najnowocześniejszych rozwiązań to skorzystaj z dostępnego już w Polsce zabiegu Aspire SlimLipo. Wykorzystana w nim technologia, opracowana przez światowego lidera rozwiązań laserowych, amerykańską firmę Palomar Medical Technologies, otwiera nowy rozdział w nowoczesnej medycynie estetycznej. Jako jedyny łączy on bowiem zalety laserowej liposukcji z głębokim efektem termoliftingu skóry. Usunięcie tłuszczu jest skuteczne, dokładne i trwałe. Innowacyjność tej metody wynika z zastosowania dwóch „inteligentnych” wiązek laserowych, z których jedna wykazuje najwyższe powinowactwo do tłuszczu, a druga do kolagenu zawartego w skórze. Oddziałują one od wewnątrz - wprowadzone pod skórę za pomocą specjalnej sondy zdolne są oddziaływać selektywnie na tkankę tłuszczową i podskórną. Tym samym Aspire SlimLipo to pierwsze rozwiązanie, które podczas jednej procedury zabiegowej umożliwia trwałe usunięcie tkanki tłuszczowej oraz głębokie ujędrnienie i zwiększenie napięcia skóry.

SlimLipo i odsysanie tłuszczu z okolic brzucha

Jakie są efekty zabiegu?

Aspire SlimLipo jednocześnie modeluje ciało i eliminuje zwiotczenia, pomaga pozbyć się zarówno miejscowej otyłości jak i tkanki tłuszczowej na większym obszarze ciała, przywraca sylwetce idealne kształty poprzez "rozpuszczenie" tłuszczu pozostawiając przy tym skórę napiętą, zagęszczoną i uelastycznioną dzięki obkurczeniu zawartych w niej włókien kolagenowych.

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg przeznaczony dla każdej osoby, która chce szybko i bezpiecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej bez efektu zwiotczenia skóry. Aspire SlimLipo doskonale radzi sobie ze wszystkimi, nawet rozległymi skupiskami tłuszczu nagromadzonego w różnych partiach ciała. Pomaga pozbyć się miejscowej otyłości i zlikwidować uciążliwe zgrubienia zaburzające harmonijność sylwetki. Niweluje także zniekształcenia konturów sylwetki, które powstały po przeprowadzeniu innych zabiegów chirurgicznych likwidowania tkanki tłuszczowej.

SlimLipo i odsysanie tłuszczu z podbródka

Jak przeprowadza się zabieg?

Zabieg realizowany jest w znieczuleniu miejscowym i nie wymaga rekonwalescencji, a po jego wykonaniu można wrócić do swoich codziennych zajęć. Nie powoduje naruszenia struktury krwi czy dotkliwych uszkodzeń mechanicznych tkanek.

Koszt zabiegu: 2 000 - 8 000 PLN w zależności od partii ciała i stopnia nagromadzenia tłuszczu.

Przeciwwskazania: alergia na lignocainę, choroby serca i płuc; w przypadku cukrzycy, wysokiego ciśnienia i żylaków oraz tendencji do zatorów żylnych konieczna jest wcześniejsza konsultacja z lekarzem.

Dr Grzegorz Turowski
Kościuszki 229, Galeria Libero (poziom 2), 40-600 Katowice

Dołącz do dyskusji

Czytaj więcej

Lipoliza iniekcyjna – jak działa i czy warto?
Lipoliza iniekcyjna to nowoczesny sposób na pozbycie się miejscowo zlokalizowanej tkanki...
Jak żyć po liposukcji?
Liposukcja jest skomplikowanym zabiegiem chirurgicznym, który powinien być traktowany jako metoda...
Własny tłuszcz. Sposoby na jego wykorzystanie
Tkanka tłuszczowa to nasz wróg. Ciągle szukamy sposobów na pozbycie się jej nadmiaru. Stosujemy...
Liposukcja. Fakty i mity
Liposukcja zwana także lipoplastyką jest zabiegiem chirurgicznym, który ma na celu usunięcie...
Liposukcja kawitacyjna
Liposukcja kawitacyjna jest zabiegiem odbywającym się bez ingerencji skalpela. Operacja uważana...