Liposukcja metodą BODY TITE

Liposukcja metodą BODY TITE

Wiele kobiet boryka się z problemem występowania nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej, która nieestetycznie zwisa z ciała i oszpeca wygląd.

Tego typu nieprzyjemna i nieestetyczna dolegliwość bardzo często występuje na brzuchu, pośladkach, plecach, udach, biodrach, czy też podbródku. Taka nieelastyczna i nieodpowiednio jędrna skóra zdecydowanie postarza wygląd kobiety i wpływa często negatywnie na postrzeganie własnego ciała i własnej fizyczności. Dlatego osoby cierpiące z powodu nadmiernej tkanki tłuszczowej powinny zastanowić się nad wykorzystaniem jednej z metod liposukcji, jaką jest Body Tite.

Na czym polega metoda Body Tite?

Metoda Body Tite to jedną z metod liposukcji, polegająca na pozbyciu się nieestetycznego i niechcianego tłuszczu. Jedną z najważniejszych zalet tego zabiegu jest fakt, iż w porównaniu do innych metod liposukcji, ta nie grozi pozostawieniem źle wyglądającej obwisłej skóry. Dzięki temu Twoje kształty będą idealne. Metoda Body Tite polega na rozpuszczeniu i odessaniu tkanki tłuszczowej przez bipolarną energię fali radiowej. W celu wykonania zabiegu, lekarz nacina skórę na długości 3-4 mm w miejscu, które jest niezbyt widoczne. Kolejnym krokiem jest wprowadzenie plastikowej rurki (kaniuli), która rozpuszcza i odsysa tkankę tłuszczową. Kaniula jest cienka, co wpływa na fakt, iż pacjentka nie denerwuje się tak bardzo, jak przed większością tego typu zabiegów a dodatkowo ryzyko występowania dużego obrzęku po zabiegowego jest zmniejszone, dzięki czemu ból i dyskomfort jest znacznie mniejszy niż w przypadku innych zabiegów odsysania tłuszczu. Zabieg ten jest niezwykle skuteczny w procesie usuwania nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej, a nasza skóra jest gładka i jędrna. Najczęstszą zasadą towarzyszącą metodzie Body Tite jest odsysanie 4-5 litrów tkanki tłuszczowej podczas jednego zabiegu. Jednak decyzja ta zależy zarówno od uwarunkowań fizycznych pacjenta, decyzji podjętej przez lekarza, jak i oczekiwań samego pacjenta. Podczas zabiegu stosuje się znieczulenie miejscowe lub ogólne, co sprawia, że pacjent czuje się niezwykle komfortowo. Bez wątpienia efekty zabiegu metody Mody Tite będzie zadowalający dla pacjentów, ze względu na bezpieczeństwo i nie tak dużą ingerencję chirurgiczną jak w przypadku innych tego typu zabiegów.

Jakie są zalety zastosowania metody Body Tite?

Metoda Body Tite jest uznawana za jedną z najbardziej bezpiecznych i najefektywniejszych metod odsysania tłuszczu. Istnieje więc wiele plusów stosowania tej metody, dzięki czemu pacjenci poddający się temu zabiegowi są niezwykle zadowoleni i zaskoczeni tak dobrym efektem i zbawiennym skutkiem metody Bodu Tite na ich wygląd zewnętrzny i poprawę samopoczucia psychicznego oraz odzyskanie pewności siebie. Jednymi z najważniejszych i najbardziej widocznych plusów tej metody jest odessanie niepotrzebnej i niezdrowej ilości tłuszczu z ciała człowieka, ujędrnienie i lifting skóry, jak również znacznie zauważalne zmniejszenie cellulitu, który jest zmorą kobiet. Jeśli usunięty zostaje nieestetyczny cellulit, to skóra staje się gładsza i nie występują na niej brzydkie bruzdy. Kolejnymi zaletami tego zabiegu jest mniejsza inwazyjność niż w przypadku innych tego typu zabiegów, jak również zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa pacjenta podczas wykonywania zabiegu. Zagwarantowane jest również zmniejszenie obrzęku po operacyjnego oraz zmniejszenie bólu. Ciało pozbawione jest różnego rodzaju blizn po operacyjnych i siniaków, dzięki czemu gojenie się organizmu jest szybsze a nasz powrót do codziennego życia prawie natychmiastowy. Również ryzyko pojawienia się jakichkolwiek powikłań po zabiegowych jest znikome, dzięki czemu zwiększa się komfort psychiczny i fizyczny pacjenta.

Zbawienne efekty zastosowania metody Body Tite?

Metoda Body Tite jest jedną z najefektywniejszych i najmniej inwazyjnych metod odsysania tłuszczu. Najbardziej zauważalną zaletą i efektem tego zabiegu jest doskonale wymodelowana sylwetka oraz nadanie pięknego, symetrycznego konturu twarzy i ciała. Kolejnym równie zauważalnym efektem jest wyszczuplenie sylwetki ciała, dzięki czemu zwiększa się nasza pewność siebie a wachlarz ubrań, które możemy na siebie nałożyć również się poszerza. W efekcie końcowym nasze rozmiary ubrań są nawet 3 razy mniejsze, co niejednokrotnie wpływa również na komfort zakupów (ze względu na występowanie na rynku odzieżowym większej ilości ubrań w mniejszych rozmiarach).

Czy warto zdecydować się na metodę Body Tite?

Jeśli jesteś osobą borykającą się z problemem nadmiernej ilości tłuszczu na brzuchu, udach, pośladkach, Twoja skóra jest nieestetycznie obwisła a różnego rodzaju diety nie przynoszą oczekiwanych efektów, możesz pomyśleć o metodzie Body Tite. Jest ona uznawana za jedną z bardziej interesujących wśród metod liposukcji a wiele pacjentek chwali ją za małą inwazyjność, komfort, bezpieczeństwo zabiegu oraz efektywność.

Beauty Group (dawniej Artplastica)
ul. Wojciechowskiego 7, 71-476 Szczecin

Dołącz do dyskusji

Czytaj więcej

Lipoliza iniekcyjna – jak działa i czy warto?
Lipoliza iniekcyjna to nowoczesny sposób na pozbycie się miejscowo zlokalizowanej tkanki...
Jak żyć po liposukcji?
Liposukcja jest skomplikowanym zabiegiem chirurgicznym, który powinien być traktowany jako metoda...
Własny tłuszcz. Sposoby na jego wykorzystanie
Tkanka tłuszczowa to nasz wróg. Ciągle szukamy sposobów na pozbycie się jej nadmiaru. Stosujemy...
Liposukcja. Fakty i mity
Liposukcja zwana także lipoplastyką jest zabiegiem chirurgicznym, który ma na celu usunięcie...
Liposukcja kawitacyjna
Liposukcja kawitacyjna jest zabiegiem odbywającym się bez ingerencji skalpela. Operacja uważana...