Dr Libor Polak

65 odpowiedzi / 0 nowych
Ostatni wpis
bognnna
Portret użytkownika bognnna

Nie polecam!!!!!!!!!! Tylko strata czasu i kasy na bilet...ehhh...

mysz
Portret użytkownika mysz

Chyba dlugo tu nikt nie zagladal,Napiszcie prosze czy ktoras robiła powieki gorne i dolne u dr.Polaka?

bee88
Portret użytkownika bee88

Dr Polak operował mnie w Ostravie. Od dzieciństwa marzyłam o pięknym nosie i 15.12.2015 to marzenie się ziściło. Przeszłam całkowitą korektę nosa - usunięcie garbu i delikatne skrócenie czubka.
Konsultacje przedoperacyjne odbyły się drogą mailową. W październiku poprosiłam o termin grudniowy, wpłaciłam zaliczkę i czekałam na operację z coraz większą ekscytacją. Doktor Polak w trakcie porannej konsultacji opowiedział mi dokładnie, jak operacja będzie wyglądać, co trzeba zrobić, żeby było dobrze. Od razu nabrałam do niego zaufania. Po południu zajęłam pokój, spotkałam się z anestezjologiem, a później nadeszła wielka chwila. Narkoza działała błyskawicznie, po podaniu dożylnym spojrzałam na anestezjologa, a później... obudziłam się już w pokoju w obecności pielęgniarki. Opiekowała się mną z wielką życzliwością całą noc, zmieniała podkłady, zaprowadziła do toalety, nakarmiła mnie, podawała wodę.
Po operacji miałam bardzo spuchnięte oczy - dopiero w trzeciej dobie udało mi się je otworzyć (i to był jedyny minus operacji).
Wielki szok - od operacji do wygojenia nie odczuwałam żadnego, nawet minimalnego bólu, nie zażyłam żadnej tabletki przeciwbólowej! A czytając wypis dowiedziałam się, że nos był złamany w 4 miejscach. Nie mam żadnej blizny, bo rozcinano u mnie wnętrze nosa (między dziurkami).

Wyciąganie setonów z nosa porównuję do wyrywania brwi, jedna z prawej strony, jedna z lewej strony - kilka sekund i po wszystkim. Setony były wilgotne, więc praktycznie nie poczułam ich wyciągania.
Po dwóch tygodniach dr ściągnął mi gips i wtedy - mimo opuchlizny - nastąpił wybuch euforii! Mogłam nawet 2 dni później nałożyć delikatny make up na Sylwestra.

Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
SZCZERZE POLECAM DR LIBORA POLAKA. Jest konkretny, rzeczowy i sympatyczny. Opieka pielęgniarek wzorowa.

angelusiaa
Portret użytkownika angelusiaa

Witam,
jak wiadomo operacja piersi jest kosztowną ale opłacalną inwestycją w siebie. (Jestem kobieta więc sama wiem o tym doskonale) Także jeżeli byłby potrzebny kredyt, pożyczka na taką operację zapewniam dyskrecje a kredyt w renomowanym banku. Po informacje zapraszam na wiadomości prywatne.

Pozdrawiam
Dorada finansowy

Strony

Odpowiedz

Plain text

  • Żadne znaczniki HTML nie są dozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Łapirobot graficzny
Przepisz to co widzisz na obrazku, nie zwracaj uwagi na kreski.