operacja powłok brzusznych - pomóżcie rozwiać obawy.........

Witam,

jestem przerażony tym co czytam. Ja chciałbym się operować ze względu na połowiczny sukces - schudłem, ale brzuch wisi. Jak rozmawiałem z chirurgiem to oczywiście zachwalał czego to on nie potrafi, że dreny zdejmowane są po 2 dniach, heparyna odstawiana też tak szybko. Mój strach pogłębia jeszcze to, że większość lekarzy ma małe doświadczenie w operowaniu mężczyzn.

Mam pytanie do osób, które już są dłużej po operacji. Czy jesteście zadowolone? Czy wasza skóra jest napięta, np. pępek przypomina pępek a nie jest poziomą kreską :) Czy blizny są bardzo widoczne?

Czy ktoś może był operowany prze prof. Towpika z Warszawy? Proszę o opinie.

pozdrawiam i proszę odpiszcie. Dla mnie jest to bardzo ważna kwestia..... jeżeli nie chcecie tutaj to może na meila: kubawasyl@poczta.onet.pl

Forum: 
Portret użytkownika Ela Yon

Ja jestem kobietą, ale w ubiegłym miesiącu poddałam się operacji plastyki brzucha w Klinice w Kaliningradzie, bo po programach telewizyjnych, jak po operacjach tego typu w Klinikach w Warszawie, zostają pofałdowane szwy i tzw. ośle uszy po obu stronach bioder ,to byłam przerażona. W grudniu miałam operację i już nie ma prawie śladu. Brzuszek płaski jak deseczka. Dodam, że ta Klinika słynie w Europie z poprawy męskich atrybutów / to tak na marginesie/. Ja 7-go lutego mam wizytę kontrolną w Warszawie, gdzie przyjadą lekarze właśnie z tej Kliniki na konsultacje . Z Warszawy do Kaliningradu za 70 zł dojechałam w osiem godzin, skąd odebrał mnie kierowca z Kliniki. Personel mówi po Polsku, a podczas mojego pobytu też były dwie Polki. Na drugim skrzydle Kliniki jest część dla mężczyzn, więc z pewnością nie byłbyś tam jedynym Polakiem.Jeśli chciałbyś się więcej dowiedzieć, np. o szczegółach mojej operacji brzucha, gdzie przeszyto mi pępek, bo znajdował się po obcięciu nadmiaru skóry poza marginesem, to możesz skontaktować się bezpośrednio na e mail: elizafol@gmail.com
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Portret użytkownika maja_maja

Plastyką mężczyzn, z tego co się orientuje zajmuje się w Polsce dr Osuch. Co do samej operacji, to widziałam zdjęcia, zabiegów przed/po. Wyglądają naprawdę ok. Pępek, wiadome - robi się nowy, ale wygląda ok. Poza tym wraz z nadmiarem skóry - usuwane są rozstępy, więc efekt jest tym bardziej zadowalający.

Portret użytkownika AgaSląsk

A można wiedzieć jaki był koszt takiej operacji? Szukam informacji gdzie w rejonie ślaska można najtaniej przprowadzić taką operacje, gdyż próbuje zebrać na to środki poprzez zbiórke.

Odpowiedz

Plain text

  • Żadne znaczniki HTML nie są dozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.