Plastyki brzucha i ud

Czy któras z pań poddała się plastyce brzucha i nóg?
bo wiem ze istnieje liposukcja, ale ja boje sie trochę ze mozna to spartaczyć i potem będą kiepsko wyglądały, a po plastyce jest zupełnie inaczej. Jestem cikawa czy ktos się takiej operacji podjął?

Portret użytkownika panda

A może smartlipo? Poszukaj o tym informacji.
Podobno razem z liposukcja daje efekty i szybciej wraca się do codziennych obowiązków. Jednak zdania są podzielone, są pacjentki które po miesiącu od zabigu nie widzą efektów smartlipo.

Portret użytkownika marysienka

W smartlipo opuchlizna schodzi jakieś 1-2 tygodnie po zabiegu i juz widoczne sa efekty. Zabieg w znieczuleniu miejscowym trwa około 2 godziny i samopoczucie po może by. Po zabiegu trochę boli ale idzie wytrzymać. Po zabiegu trzeba chodzić w takim ubranku uciskającym. Blizny są małe i nie widoczne w sumie.

Pozdrawiam

Portret użytkownika LittleMot

Plastyka brzucha polega przede wszystkim na wycięci nadmiaru skóry, szczególnie tej zaatakowanej przez rozstępy - a nadmiar tkanki tłuszczowej na udach usuwa się raczej mechanicznie, czy to przez liposukcję czy lipolizę iniekcyjną (zresztą to dwie najpopularniejsze metody, jest dużo więcej). Tak naprawdę tylko po konsultacji u lekarza będziesz wiedzieć co powinnaś zrobić, co leży w Twoich możliwościach finansowych, czy chcesz mniej lub bardziej inwazyjnego zabiegu. Z warszawskich chirurgów plastycznych, który zajmują się tego typu plastyką, na pewno godny polecenia jest dr Piotr Osuch - jego pacjentki bardzo go chwalą.

Portret użytkownika Aphroditte

Plastyka ud i brzucha związana z odsysaniem tłuszczu przeprowadzona przez specjalistę nie pociąga za sobą ryzyka pod warunkiem odpowiedniego przygotowania i rekonwalescencji. Takimi zabiegami zajmuje się m.in. dr Jakub Kratochwil z Wrocławia, jeśli to Twój rejon, to możesz udać się do niego na konsultację - najlepiej o wszystkie wątpliwości zapytać lekarza.

Odpowiedz

Plain text

  • Żadne znaczniki HTML nie są dozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.