Artplastica - Klinika Chirurgii Plastycznej

Artplastica - Klinika Chirurgii Plastycznej
Tak
Adres: 
ul. Wojciechowskiego 7, 71-476 Szczecin
Telefon: 
+48 (0) 91 45 40 442
Fax: 
+48 (0) 91 45 40 438
Rozmawiamy w językach: 
polskim
angielskim
niemieckim

Grupa

Informacje

Placówki wykonujące zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej tak jak każda firma podlegają systemom oceny jakości świadczonych przez nie usług. Warto zawczasu sprawdzić, czy wybrana przez nas klinika posiada odpowiednie certyfikaty poświadczające jakość i bezpieczeństwo wykonywanych przez nią zabiegów.

Artplastica

Procedury bezpieczeństwa i higieny pracy zostały przez nas wdrożone w trosce o pacjenta, którego dobro zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Cieszymy się, że nasze wysiłki zostały docenione przez niezależne firmy certyfikujące, jednak najcenniejszą dla nas nagrodą jest zadowolenie i komfort naszych pacjentów.

Klinika Artplastica w ciągu ostatnich lat zdobyła wiele wyróżnień dotyczących jakości usług i higieny pracy, m.in. :

Artplastica

Artplastica jest również jedyną polską kliniką chirurgii plastycznej, wybraną przez branżowy portal Strefa Ciało do współpracy przy unikatowym na skalę kraju przedsięwzięciu, jakim jest pierwszy polski pełnometrażowy film dokumentalny z elementami fabuły poświęcony operacjom plastycznym. Reżyserem tego pionierskiego obrazu jest wybitny portugalski twórca Miguel Gaudencio. Produkcja, będąca owocem współpracy ekipy filmowej z Kliniką Artplastica jeszcze na długo przed premierą wzbudziła zainteresowanie środowisk filmowych i otrzymała zaproszenia na prestiżowe festiwale i konkursy filmu dokumentalnego.

Pokaż światu swoje prawdziwe, piękne oblicze! Bo w każdej z nas jest piękno...

Nie ulega wątpliwości, że nasi pracownicy, z którymi pacjent ma bezpośredni kontakt, muszą reprezentować najwyższy poziom kompetencji, życzliwości i być zawsze otwartymi na okazanie pomocy. Cechą, do której przykładamy ogromną wagę, jest również dyskrecja. Mimo znaczących zmian w ludzkiej świadomości, jakie dokonały się na przestrzeni minionych 10 lat, nie każdy pacjent ma ochotę rozpowszechniać informacje o planowanym zabiegu, a my szanujemy każdą jego decyzję. Każdemu kto skorzysta z naszych usług gwarantujemy pełną anonimowość.

Artplastica

Nasz personel biegle posługuje się, oprócz języka polskiego, również angielskim i niemieckim. W tych trzech językach odbywają się także konsultacje lekarskie.

Oferowane zabiegi
Galeria zdjęć
Mapa