operacja palców

dzien dobry ,mam pytanie dotyczące operacji ,jestem pewien ze chce ją przejsć ale nie mam zadnych innformacji na jej temat np,dotyczących cen i ile bedzie trwać powracanie do zdrowia .Mam problem z moimi palcami u stóp ,są to dwa duze palce i mam na nich kostki ,kostki są na zgięciu tych ze palców i przez to są krzywe .prosze o jekieś informacje np kto wykonuje takie zabiegi i do kogo sie zgłosic , z góry dziekuje .

Portret użytkownika danta0

poszukuje wykonania zabiegu-mam uszk paznokiec -palewskazujacy-pr reka,bardzo mi zalezy na estetycznym wygladzie paznokcia-pozdro -danta0,
,

Portret użytkownika Agrafka2321

PRosze o pomoc chce zoperowac plastycznie kciuk poneiwaz rozni sie od 2 Jest tej samej dlugosci ale po boku szerszy i grubszy od spodu Widac to bardzo !

Portret użytkownika wpotrzebie

proszę o radę!
w wieku 2 lat miałam wypadek, w którym został odcięty opuszek palca. około 1 cm. paznokiec jest zaokrąglony. I tu pojawia się moje pytanie, czy chirurgia plastyczna jest na tyle rozwinięta aby dokonac poprawy owego palca?Dziś mam 18 lat i BARDZO zależy mi na operacji. Będę wdzięczna za podanie namiarów i odpowiedz. Dziękuję z góry i czekam na odpowiedź :)

Portret użytkownika atomowka

Skontaktuj sie z jakimś dobrym lekarzem i spytaj jego czy podjąłby sę takiej operacji, jak miałaby wyglądać, przebiegać, jakie są przeciwskazania i jak mogłabys się czuć po operacji. Nikt lepiej jak sam specjalista tego wszystkiego nie oceni. Poza tym, ja mogę conajwyżej polecić dobrego wg mnie lekarza. Skontaktuj się z dr Kratochwilem i spytaj o taki zabieg.

Odpowiedz

Plain text

  • Żadne znaczniki HTML nie są dozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.