Beauty Group (dawniej Artplastica)

Beauty Group (dawniej Artplastica)
Adres: 
ul. Wojciechowskiego 7, 71-476 Szczecin
Telefon: 
+48 (0) 91 45 40 442
Fax: 
+48 (0) 91 45 40 438
Rozmawiamy w językach: 
polskim
angielskim
niemieckim
Opis: 

Placówki wykonujące zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej tak jak każda firma podlegają systemom oceny jakości świadczonych przez nie usług. Warto zawczasu sprawdzić, czy wybrana przez nas klinika posiada odpowiednie certyfikaty poświadczające jakość i bezpieczeństwo wykonywanych przez nią zabiegów.

Procedury bezpieczeństwa i higieny pracy zostały przez nas wdrożone w trosce o pacjenta, którego dobro zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Cieszymy się, że nasze wysiłki zostały docenione przez niezależne firmy certyfikujące, jednak najcenniejszą dla nas nagrodą jest zadowolenie i komfort naszych pacjentów.

Artplastica jest również jedyną polską kliniką chirurgii plastycznej, wybraną przez branżowy portal Strefa Ciało do współpracy przy unikatowym na skalę kraju przedsięwzięciu, jakim jest pierwszy polski pełnometrażowy film dokumentalny z elementami fabuły poświęcony operacjom plastycznym. Reżyserem tego pionierskiego obrazu jest wybitny portugalski twórca Miguel Gaudencio. Produkcja, będąca owocem współpracy ekipy filmowej z Kliniką Artplastica jeszcze na długo przed premierą wzbudziła zainteresowanie środowisk filmowych i otrzymała zaproszenia na prestiżowe festiwale i konkursy filmu dokumentalnego.

Pokaż światu swoje prawdziwe, piękne oblicze! Bo w każdej z nas jest piękno...

Nie ulega wątpliwości, że nasi pracownicy, z którymi pacjent ma bezpośredni kontakt, muszą reprezentować najwyższy poziom kompetencji, życzliwości i być zawsze otwartymi na okazanie pomocy. Cechą, do której przykładamy ogromną wagę, jest również dyskrecja. Mimo znaczących zmian w ludzkiej świadomości, jakie dokonały się na przestrzeni minionych 10 lat, nie każdy pacjent ma ochotę rozpowszechniać informacje o planowanym zabiegu, a my szanujemy każdą jego decyzję. Każdemu kto skorzysta z naszych usług gwarantujemy pełną anonimowość.

Nasz personel biegle posługuje się, oprócz języka polskiego, również angielskim i niemieckim. W tych trzech językach odbywają się także konsultacje lekarskie.

Dodaj opinię

Dodaj zdjęcia
Plik musi być mniejszy niż 1 MB.
Dozwolone typy plików: png gif jpg jpeg.