Happy Lift - mało inwazyjny lifting twarzy

Happy Lift - mało inwazyjny lifting twarzy

Happy Lift to nowy sposób na odzyskanie młodego wyglądu twarzy. Inaczej niż w tradycyjnym liftingu, nici Happy Lift nie wymagają zabiegów ze skalpelem i gwarantują natychmiastowy efekt. Pacjent przychodzi do kliniki rano i opuszcza ją tego samego dnia – ale już 10 lat młodszy! Odzyskanie przemijającej młodości jeszcze nigdy nie było takie proste i bezpieczne.

Starzenie się skóry to nieunikniony proces związany ze zmianami zachodzącymi w całym organizmie. Wraz ze zwiotczeniem tkanek, na twarzy pojawiają się zmarszczki, a skóra staje się obwisła – zwłaszcza w okolicy brwi, oczu, policzków żuchwy i szyi. Do tej pory, tradycyjny lifting wymagał niestety mocno inwazyjnej operacji chirurgicznej, pociągającej za sobą nierzadko liczne, dokuczliwe i bardzo niebezpieczne efekty uboczne.

Na szczęście pojawiła się nowa skuteczna alternatywa, która powinna zrewolucjonizować ten segment medycyny estetycznej – opatentowane nici Promoitalia Happy Lift Revitalizing. Ich zastosowanie jest niemal bezinwazyjne i nie pozostawia na twarzy żadnych widocznych śladów. Zabieg z użyciem nici chirurgicznych można przeprowadzić na brwiach, policzkach, żuchwie oraz szyi. Tę innowacyjną metodę opracował włoski chirurg plastyczny Dr Ciro Accardo. Jest ona bezpieczna (nie wymaga cięcia skóry, nie pozostawia blizn) i nie jest tak skomplikowana jak technika liftingu twarzy. Co jednak najważniejsze – skuteczność nici Happy Lift™ jest równie wysoka, jak metod tradycyjnych. W przeciwieństwie bowiem do nici konwencjonalnych, produkty Happy Lift wykonane są z polikaprolaktonu i posiadają mikroskopijne haczyki o unikalnej długości oraz gęstości, które umożliwiają osiągnięcie efektu liftingu oraz ujędrnienia skóry. Nici chirurgiczne wprowadzane pod skórę pracują jak mięśnie napinające, podtrzymując tkanki podskórne. Dzięki temu, po implantacji zaczynają pełnić funkcję rusztowania dla zwiotczałej skóry, a efekt ujędrnienia skóry jest widoczny już zaraz po zabiegu.

Cały zabieg trwa zaledwie 15 do 40 minut. Może być przeprowadzony w gabinecie lekarskim lub w gabinecie medycyny estetycznej. Nici wprowadzane są pod skórę za pomocą specjalnych igieł bez konieczności zastosowania znieczulenia ogólnego – stosowane jest jedynie znieczulenie miejscowe. Po zabiegu wymagany jest krótki odpoczynek, po którym pacjenci mogą wrócić do swoich codziennych czynności. Ta rewolucyjna metoda minimalizuje sinienie, nie pozostawia blizn pooperacyjnych, obrzęków w porównaniu do starej metody plastyki twarzy. Rezultaty są widoczne natychmiast po operacji, pełny efekt jest osiągany po 2-3 tygodniach. Z czasem nici ulegają naturalnemu rozpuszczeniu w organizmie po 12-15 miesiącach od zabiegu, a pozytywne efekty dla skóry utrzymują się przez okres aż 5-6 lat. Zastosowanie nici Happy Lift jest zalecane szczególnie osobom w wieku od 30 do 60 lat, które chcą odmłodzić swoją twarz, a zarazem uniknąć inwazyjnego zabiegu chirurgicznego.

Bezpieczeństwo i skuteczność polecane przez najlepszych specjalistów

Zaleca się, aby lekarz stosujący technikę Happy Lift posiadał specjalne kwalifikacje, które uzyskał podczas uczęszczania na szkolenie teoretyczne i praktyczne różnych technik. Firma CROMA organizuje co pewien czas szkolenia we Włoszech i Polsce.

Happy Lift - mało inwazyjny lifting twarzy
Prawidłowe stosowanie nici Promoitalia Happy Lift™ pozwala na osiągnięcie niezwykłych efektów klinicznych przy zabiegach korygowania opadających brwi, zwiotczałej skóry środkowej części twarzy, policzków czy szyi. Mogę powiedzieć z czystym sumieniem – efektów porównywalnych do tych osiąganych przez zastosowanie technik czysto chirurgicznych.

Dr Ciro Acardo – wybitny włoski chirurg, trener z zastosowania nici

Nici stosowane w metodzie Happy Lift™ posiadają znak jakości i bezpieczeństwa CE oraz pozwolenie na stosowanie tego produktu od Ministerstw Zdrowia i wielu innych władz na całym świecie. Różne rodzaje nici Happy Lift są dostosowane do kilku różnych technik zabiegu w zależności od miejsca implantacji na skórze pacjenta, jego potrzeb i oczekiwań.

Efekty liftingu po zastosowaniu nici Happy Lift:

Happy Lift - mało inwazyjny lifting twarzy
Happy Lift - mało inwazyjny lifting twarzy

Informacja prasowa

Czytaj także:

Dr Grzegorz Turowski
Kościuszki 229, Galeria Libero (poziom 2), 40-600 Katowice

Dołącz do dyskusji

Czytaj więcej

Zabiegi botoksu, jak wybrać odpowiedni gabinet?
Zapewne każdy jest w stanie wymienić przynajmniej jeden defekt swojej urody, który chciałby...
Lift 4D – najnowsza technologia w służbie młodości
Skalpel, poważny zabieg, długa rekonwalescencja – tak kojarzy się dziś lifting. Na szczęście...
Powiększanie ust kwasem hialuronowym
Ten zabieg właściwie służy modelowaniu ust, choć wiele kobiet - szczególnie młodszych - decyduje...
Najnowocześniejsze metody na odmłodzenie i wygładzenie skóry
Po co pokazywać swoje niedoskonałości, skoro medycyna estetyczna już dawno znalazła sposób na...