Lift 4D – najnowsza technologia w służbie młodości

Skalpel, poważny zabieg, długa rekonwalescencja – tak kojarzy się dziś lifting. Na szczęście istnieją skuteczne alternatywy, które mogą dać efekt zbliżony do liftingu operacyjnego bez konieczności poddawania się operacji.

Lift 4D – najnowsza technologia w służbie młodości

Jedną z najskuteczniejszych, rewolucyjnych metod dysponuje obecnie klinika chirurgii plastycznej Beauty Group Artplastica w Szczecinie.

Jak odmłodzi nas wiązka laserowa?

W klasycznej laseroterapii działa ona na powierzchni skóry, dając efekt złuszczenia naskórka i regeneracji jego wierzchniej warstwy. Zabieg Liftu 4D laserem Fotona działa natomiast wielopoziomowo.

Na czym polega jego innowacyjność? - Najważniejszą nowością jest oddziaływanie wiązki laserowej na wewnętrzne tkanki twarzy – mówi doktor Maciej Józefowicz, chirurg wykonujący zabieg w klinice Beauty Group Artplastica. - Aby do nich dotrzeć, musimy wykonać zabieg specjalnie do tego zaprojektowaną głowicą wewnątrz jamy ustnej.

Naświetlamy wewnętrzne mięśnie i uelastyczniamy je, co ładnie wygładza tzw. „marionetki” i podnosi opadające kąciki ust. Po wykonaniu tego etapu zajmujemy się dokładnym ujednoliceniem i odnową skóry, wykonując jej głęboki termolifting.To pierwsza tak zaawansowana metoda odmładzania, uwzględniająca wszystkie aspekty starzenia się.

Efekty

Jak przy każdym zabiegu odmładzającym, działającym na tak głębokim poziomie musimy uzbroić się w cierpliwość na kilka dni: skóra po zabiegu może być zaczerwieniona i wrażliwa. Dzięki wykonaniu go w profesjonalnym gabinecie nie musimy jednak obawiać się powikłań.

- Pacjent musi być przygotowany na zabieg przynajmniej dwugodzinny – aż tyle czasu potrzebujemy, aby wykonać zabieg precyzyjnie i przejść przez wszystkie jego najważniejsze fazy. Nie jest bolesny, ale w niektórych momentach pacjenci mogą odczuwać lekki dyskomfort – przyznaje doktor Maciej Józefowicz.

Jeżeli szukasz dla siebie zabiegu, który przywróci dawny kształt twarzy, ujędrni i pogrubi skórę twarzy bez zniekształcania rysów twarzy, to jest to najlepsza dostępna obecnie alternatywa dla tradycyjnego liftingu.

Beauty Group (dawniej Artplastica)
ul. Wojciechowskiego 7, 71-476 Szczecin

Dołącz do dyskusji

Czytaj więcej

Zabiegi botoksu, jak wybrać odpowiedni gabinet?
Zapewne każdy jest w stanie wymienić przynajmniej jeden defekt swojej urody, który chciałby...
Lift 4D – najnowsza technologia w służbie młodości
Skalpel, poważny zabieg, długa rekonwalescencja – tak kojarzy się dziś lifting. Na szczęście...
Powiększanie ust kwasem hialuronowym
Ten zabieg właściwie służy modelowaniu ust, choć wiele kobiet - szczególnie młodszych - decyduje...
Najnowocześniejsze metody na odmłodzenie i wygładzenie skóry
Po co pokazywać swoje niedoskonałości, skoro medycyna estetyczna już dawno znalazła sposób na...