Najnowocześniejsze metody na odmłodzenie i wygładzenie skóry

Po co pokazywać swoje niedoskonałości, skoro medycyna estetyczna już dawno znalazła sposób na większość naszych bolączek? Jeżeli nie czujesz się dobrze w swojej skórze, to mamy dobrą wiadomość: nauka znalazła sposoby, aby pozbawić Cię problemów skórnych na długie lata. Jakie to metody?

Najnowocześniejsze metody na odmłodzenie i wygładzenie skóry

Opracowaliśmy dla Was wybór najnowocześniejszych metod na odmłodzenie i wygładzenie skóry. Bądź młodszą wersją siebie już od dziś!

Lasery: w punkt

Specjaliści dostrzegli ogromną wartość nowoczesnych laserów dla profilaktyki anti-age, wygładzania skóry, usuwania niedoskonałości i odmładzania. Zanim odczujemy korzyści na własnej skórze musimy jednak dobrze zaplanować strategię działania: nie możemy np. każdej sesji laseroterapii wykonać u innego lekarza. Ważna jest też ciągłość.

Obecnie najnowocześniejsze lasery na rynku nie są tak inwazyjne, jak w przeszłości: na rekonwalescencję będziesz potrzebować kilku dni. Wybierz ten zabieg, jeżeli nie planujesz wakacji na plaży lub zaplanuj go na jesień.

Kwasy: pożegnanie zmarszczek

Kwas kwasowi nierówny. Masz chrapkę na zabieg u kosmetyczki, który jest tańszy od zabiegu w znanej klinice o kilkaset złotych? Ostrzegamy: kosmetyczka użyje innego, o wiele tańszego preparatu, który nie da Ci efektów o jakich marzysz. Dobrej jakości kwasy hialuronowe kosztują lekarza kilkaset złotych za opakowanie. Dopóki to się nie zmieni, za ceną zawsze będzie stała jakość wykonania usługi.

Jakie kwasy wybierać? Polecamy preparaty Juvederm oraz Restylane.

PRP: dieta dla skóry na lato

Wzmocnienie od środka zawsze oznacza odpowiednie odżywienie. To truizm, ale możemy spokojnie zastosować go w dbaniu o skórę! Zabieg polega na odżywieniu skóry dzięki mocy osocza, które płynie w naszych żyłach. Pierwotnie używano tej metody do leczenia schorzeń stawów (doskonale odbudowuje nadwyrężone struktury) oraz stomatologicznego, a teraz dzięki osoczu możemy poczuć się o całe lata młodsze dzięki jednemu zabiegowi. Prawda, że kuszące?

Zaczyna się od odwirowania krwi. Następnym krokiem jest połączenie odwirowanego osocza z odczynnikiem, który ma za zadanie aktywować dobroczynne właściwości preparatu. I gotowe! Doskonałość tej metody tkwi w jej absolutnej naturalności.

Najnowocześniejsze metody na odmłodzenie i wygładzenie skóry
Materiał partnerski

Artplastica Klinika Chirurgii Plastycznej

Klinika Artplastica w ciągu ostatnich lat zdobyła wiele wyróżnień dotyczących jakości usług i higieny pracy... czytaj więcej.

Dołącz do dyskusji

Czytaj więcej

Zabiegi botoksu, jak wybrać odpowiedni gabinet?
Zapewne każdy jest w stanie wymienić przynajmniej jeden defekt swojej urody, który chciałby...
Lift 4D – najnowsza technologia w służbie młodości
Skalpel, poważny zabieg, długa rekonwalescencja – tak kojarzy się dziś lifting. Na szczęście...
Powiększanie ust kwasem hialuronowym
Ten zabieg właściwie służy modelowaniu ust, choć wiele kobiet - szczególnie młodszych - decyduje...
Najnowocześniejsze metody na odmłodzenie i wygładzenie skóry
Po co pokazywać swoje niedoskonałości, skoro medycyna estetyczna już dawno znalazła sposób na...