Redukcja przebarwień

Redukcja przebarwień

Przebarwienia to zaburzenia barwnikowe skóry, mające podłoże hormonalne i wynikają z nadmiernej produkcji melaniny lub jej nierównomiernego rozłożenia w skórze. Te niezwykle uciążliwe i nieestetyczne plamy na skórze nasilają się najczęściej na skutek nadmiernego oddziaływania promieni słonecznych.

U kobiet przebarwienia mogą pojawić się na skutek zaburzeń hormonalnych, np. podczas ciąży lub stosowania środków antykoncepcyjnych. Przebarwienia to wyjątkowo nieprzyjemne zmiany skórne, szczególnie kiedy dotykają skóry twarzy lub dekoltu.

Obrona przed przebarwieniami skóry

Podstawowym sposobem na uniknięcie przebarwień jest przeciwdziałanie wywołującego je czynnika, czyli promieni słonecznych. Najskuteczniejsze są tu ograniczenie ekspozycji skóry na słońce, stosowanie kremów z filtrem ochronnym. Co jednak zrobić, kiedy pojawiły się już zmiany skórne i konieczne jest zastosowanie skutecznych metod redukcji przebarwień? Dokąd się udać?

Leczenie przebarwień skóry

Najlepszym sposobem na redukcję przebarwień jest udanie się do profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej. W poznańskim gabinecie Derma Solutions proponuje skuteczne działania służące redukcji przebarwień z zastosowaniem preparatu Cosmelan. Terapia Cosmelan charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością, sięgającą nawet 98%, a także pozwala pozbyć się różnorodnego rodzaju przebarwień w okresie krótszym niż 20 dni.

Jest to połączenie dermokosmetyku oraz peelingu chemicznego stworzonych w celu skutecznej redukcji przebarwień. Zastosowanie preparatu Cosmelan nie tylko skutecznie usuwa przebarwienia, ale wpływa również na nawilżenie skóry, jej rozjaśnienie oraz zwężenie porów skórnych, czyli wpłynie znacząco na odmłodzenie cery.

Redukcja przebarwień za pomocą terapii Cosmelan to gwarancja nieinwazyjnego usunięcia nieprzyjemnych przebarwień na skórze, a także widoczna poprawa jej stanu. Terapie redukujące przebarwienia wykonywane w poznańskiej kliniki medycyny estetycznej Derma Solutions w skuteczny sposób przywrócą Twoją skórę do równowagi.

Dr Grzegorz Turowski
Chicago North Shore, 9843 Gross Point Road, Skokie IL, 60076