Usunięcie blizny po operacji kardiochirurgicznej, zdjecia

Witam,
Mam 17 lat. W lipcu roku 2006 miałam operację kardiochirurgiczną, po której została mi szpecąca blizna. Smarowałam ją początkowo cepanem, później zaś (do dziś dnia) maścią CONTRATUBEX. Niestety górna część blizny nawet nie blednie. Jestem zdecydowana na zabieg, który mógł by zmniejszyć, a najlepiej usunąć w pełni to znamię. Koszty nie grają w tej chwili roli. Jezeli mają państwo jakieś informacje na ten temat, prosze o odpowiedź, bądź kontakt. Bardzo mile widziane są wypowiedzi lekarzy. Jesli także ktoś ma namiary na dobrego chirurga plastycznego, z którym mogłabym się skonsultować, to bardzo o nie proszę.
Ponizej znajduja sie linki do zdjec blizny. Ma ona długość 15 cm (grubość od 7mm - 3mm) + dwie mniejsze blizny po drenach o średnicy ok.5 mm. Bardzo prosze o odpowiedzie, z góry serdecznie dziekuję.

http://www.remestwist.webpark.pl/blizna1.jpg
http://www.remestwist.webpark.pl/blizna2.jpg
http://www.remestwist.webpark.pl/blizna3.jpg

http://www.remestwist.webpark.pl/bliznypodrenach.jpg
http://www.remestwist.webpark.pl/dolnaczescbliznydreny.jpg
http://www.remestwist.webpark.pl/gornaczescblizny.jpg

Portret użytkownika atomowka

Hmmm jest sporo klinik, które usuwają np. laserowo blizny, zerknij sobie na stronę dra Kratochwila, wiem, że tez zajmuje się usuwaniem blizn, poczytaj na tej stronie jak to wygląda, jak przebiega taki zabieg, jakie są przeciwskazania etc. Zanim zdecydujesz się na zabieg dobrze byloby zebys dowiedziala sie wszystkich szczegolow i nie rzucala się w to pochopnie.

Portret użytkownika YokoOno

Możesz wejść na stronę dr Piotra Osucha z Warszawy -drplastyk.pl - on z powodzeniem zajmuje się usuwaniem blizn. Ważna jest wstępna konsultacja, jedynie lekarz może ocenić, w jakim stopniu można pozbyć się blizny i jak dokładnie będzie wyglądał zabieg. Trzymam kciuki!

Portret użytkownika atomowka

Dr Kratochwil jest specjalistą jeśli chodzi o usuwanie blizn i znamion. Jak wejdziesz sobie na jego stronkę to jest tam zakładka z opisanymi konkretnymi zabiegami, między innymi właśnie Usuwanie znamion. Zadzwoń tam i powiedz jaki masz problem.

Odpowiedz

Plain text

  • Żadne znaczniki HTML nie są dozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.