Grzegorz Turowski • Operacje-Plastyczne.pl
Wybierz
opcje

“Dr n. med. Grzegorz Turowski” gdzie przyjmuje?

  • ul. Kościuszki 229, Katowice

Kilka słów o “Dr n. med. Grzegorz Turowski”

Przeszczep włosów FUE – ARTAS 9x to przełom, a zarazem najnowocześniejsza na świecie metoda transplantacji włosów. Mogą się jej poddać zarówno mężczyźni, jak i kobiety z różnymi typami łysienia. Dotyczy to również osób po przeszczepach skóry głowy, z bliznami pooperacyjnymi, czy po radioterapii.

Działanie robota opiera się na algorytmie ARTAS Artificial Intelligence. System automatycznie identyfikuje i wybiera najlepszej jakości zespoły mieszków włosowych do przeszczepu. Jednocześnie chroni je przed naruszeniem ich naturalnej struktury. To jedyna obecnie metoda, która nie uszkadza mieszków włosowych przy pobraniu.

W drugim etapie procedury robot ARTAS 9x wykonuje serię nakłuć w obszarze biorczym. Jego praca sterowana jest komputerowo przez lekarza. Kontrolowane są parametry przeszczepu tj.: odstępy między jednostkami mieszkowymi, właściwy kąt i głębokość nakłuć.

Zespół dr Turowskiego, jako jeden z pierwszych na świecie, wykonał przeszczep włosów za pomocą robota ARTAS. To właśnie jego kliniki są wiodącymi i uznanymi ośrodkami wykorzystującymi tę technologię w Stanach Zjednoczonych i w Europie.

Oferowane usługi

Chirurgia plastyczna
Chirurgia plastyczna 1 Usługi
Przeszczep włosów

Specjalizacja

Języki

“Dr n. med. Grzegorz Turowski” Odpowiedzi

Brak odpowiedzi na forum

Artykuły

Brak artykułów
  • Udostępnij profil: