Katarzyna Osipowicz • Operacje-Plastyczne.pl
Wybierz
opcje
  1. Operacje plastyczne
  2. Lekarze
  3. Katarzyna Osipowicz

“Dr n. med. Katarzyna Osipowicz” gdzie przyjmuje?

Klinika OT.CO Klinika OT.CO

Klinika OT.CO

  • ul. Bartycka 24B/U1, Warszawa

Kilka słów o “Dr n. med. Katarzyna Osipowicz”

Należy do grona lekarzy, którzy swój zawód traktują jako powołanie. Wykonywanie zawodu lekarza jest jej pasją, dlatego nie pozwala sobie na stanie w miejscu i nieustannie poszerza swoją wiedzę, doskonali umiejętności oraz implementuje najnowsze rozwiązania.

Jest specjalistką zakresu medycyny estetycznej, ekspertką w zabiegach laseroterapii oraz dermatologii. Wyróżnia ją wyjątkowe podejście do pacjentów – zawsze kompleksowo tłumaczy przebieg zabiegu, skutki oraz możliwe do uzyskania efekty. Jest zwolenniczką zasady, że terapie medycyny estetycznej powinny w subtelny sposób poprawiać niedoskonałości urody, a nie całkowicie zmieniać wygląd pacjenta.

Współpomysłodawczyni i założycielka OT.CO Clinic, uznanej sieci klinik medycznych, specjalizujących się w chirurgii plastycznej, medycynie estetycznej, zaawansowanej kosmetologii Hi-Tech oraz przeszczepach włosów. Zaledwie kilka lat od założenia pierwszej kliniki, sieć klinik OT.CO wymieniana jest w rankingach najlepszych klinik w Polsce, na co z pewnością mają wpływ założyciele — lekarze czynnie uprawiający sztukę lekarską o międzynarodowym doświadczeniu. Jest to jedyna w Polsce sieć klinik, założona i prowadzona przez dwoje lekarzy — dermatologa i chirurga plastycznego.

Od zawsze interesowała się sztuką, a w szczególności architekturą, co wyrobiło w niej zamiłowanie do piękna i harmonii. Teraz, po latach studiów medycznych i dziesiątkach specjalistycznych szkoleń, wykorzystuje ten zmysł estetyki, aby realnie pomagać ludziom, podkreślając i wydobywając piękno swoich pacjentów. Jej misją jest wspieranie pacjentów w osiągnięciu upragnionego wyglądu, na równi z dbaniem o ich zdrowie.

Oferowane usługi

Medycyna estetyczna
Medycyna estetyczna 6 Usługi
Juvederm
Karboksyterapia
Lipoliza iniekcyjna
Termolifting ZAFFIRO
Zamykanie naczynek
Wolumetria twarzy

Specjalizacja

Języki

“Dr n. med. Katarzyna Osipowicz” Odpowiedzi

  • Jestem lekarzem specjalizującym się w zabiegach medycyny estetycznej, w tym w usuwaniu tatuaży. Rozumiem, że wybór odpowiedniej metody może być trudny, dlatego chciałbym pomóc Ci podjąć decyzję. Najbardziej popularną i skuteczną metodą usuwania tatuażu jest laseroterapia. Laser Discovery Pico pozwala na precyzyjne, selektywne rozpuszczenie barwników, minimalizując ryzyko uszkodzenia otaczającej tkanki. W zależności od koloru i rodzaju użytego tuszu, wieku tatuażu, a także głębokości jego umieszczenia, liczba sesji może się różnić. Mam nadzieję, że ta informacja pomoże Ci w podjęciu decyzji. Jeśli masz więcej pytań, proszę śmiało zadawać. Życzę powodzenia i

Artykuły

Brak artykułów
  • Udostępnij profil: