Samanta Zioła • Operacje-Plastyczne.pl
Wybierz
opcje

“Dr Samanta Zioła” gdzie przyjmuje?

Kilka słów o “Dr Samanta Zioła”

Nazywam się Samanta Zioła
Ukończyłam studia na wydziale Akademii Wychowania Fizycznego z zakresu fizjoterapii. Jestem studentką pierwszej w Polsce akademii- Psyche&Soma Academy związanej z nauką zrozumienia bardzo szerokiego kontekstu zagadnień związanych z ludzką egzystencją oraz zaburzeniami psychosomatycznymi w ciele ludzkim.

Posiadam specjalistyczne szkolenia pod okiem jednych z najlepszych specjalistów w Polsce w zakresie ‘’Fizjoterapii po Operacjach Plastycznych” – w Klinice Fizjoterapii Estetycznej dr Szczyta i dr Szwedo.

W Krakowie, jestem jedyną osobą zajmującą się fizjoterapią estetyczną, edukującą się pod okiem tak wybitnych specjalistów. Wszystko po to, by zapewnić Pacjentom najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

W trakcie rekonwalescencji pracuję z Pacjentami, przede wszystkim nad tym, aby zniwelować widoczność blizn po operacjach, aby ciało było gładkie, a ślady jakiejkolwiek ingerencji operacyjnej niewidoczne. Zadbam o to, aby zaburzenia czucia w okolicach poddanych zabiegom zostały przywrócone, a ciało wróciło do harmonii poprzez trzy rytmy fizjologiczne: bicia serca, oddychania i rytmu tętnienia płynu mózgowo rdzeniowego przez normalizacje jego przepływu.

Do każdego Pacjenta podchodzę holistycznie wraz z uwzględnieniem aspektu postawy ciała, zasobów emocjonalnych oraz życia. W terapii pacjenta staram się przywracać równowagę w ciele, zbalansować wszelkie napięcia, tak aby nasze ciało mogło dążyć do zdrowia poprzez procesy samoregulacji i samoleczenia, które naturalnie posiada każdy z nas.

W swojej pracy zrozumiałam, że nie jesteśmy tylko ciałem, ale umysłem i emocjami, które mają ogromny wpływ na ciało. Praca z ciałem jest przełomem w problemach napięć fizycznych jak i emocjonalnych. Ciało opisuje to, jacy jesteśmy w środku.

Każdą terapię rozpoczynam dokładną konsultacją oraz ustaleniem planu działania, dając Ci poczucie bezpieczeństwa oraz późniejszy komfort wykonanych zabiegów.

Mój gabinet urządzałam z wielką dbałością o najmniejszy szczegół, aby każdy pacjent czuł się tu wyjątkowo i mógł w pełni korzystać z zaproponowanej przeze mnie terapii. Mam nadzieję, że zaraz po przekroczeniu progu mojego gabinetu, poczujesz dobroczynne działanie i zalety lecznicze mikroklimatu, uzyskane dzięki mini tężni solankowej, która znajduje się w poczekalni gabinetu. Oczekując na zabieg będziesz mógł zrelaksować się w otoczeniu roślin popijając ziołową herbatkę. W gabinecie do rytuałów relaksacyjnych używam naturalnych olejków do masażu, które sama sporządzam. Odpowiedni klimat tworzę używając naturalnych świec. Po zakończonym zabiegu zaproszę Cię do części relaksacji, abyś mógł spokojnie i stopniowo osiągnąć poczucie wewnętrznego spokoju i harmonii.

Priorytetem jest dla mnie mój pacjent, jego komfort, bezpieczeństwo, a przede wszystkim wyniki mojej pracy.

“Dr Samanta Zioła” Odpowiedzi

  • Krwiak na pośladku 12/03/2023

    Dzień dobry, jakich rozmiarów był krwiak? Proszę pamiętać, że przy takich przypadkach bardzo ważne jest udrożnienie węzłów chłonnych oraz drenowanie ciała aby toksyny, które zalegają w ciele znalazły swoje ujście. Czy coś jeszcze Panią niepokoi?

Artykuły

Brak artykułów
  • Udostępnij profil: