Grzegorz Sztolcman • Operacje-Plastyczne.pl
Wybierz
opcje
  1. Operacje plastyczne
  2. Lekarze
  3. Grzegorz Sztolcman

“Lek. Grzegorz Sztolcman” gdzie przyjmuje?

Klinika OT.CO Klinika OT.CO

Klinika OT.CO

  • ul. Bartycka 24B/U1, Warszawa

Kilka słów o “Lek. Grzegorz Sztolcman”

Grzegorz Sztolcman to doświadczony lekarz chirurg plastyczny z Częstochowy, który posiada szeroką wiedzę oraz umiejętności w zakresie medycyny estetycznej i rekonstrukcyjnej. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi oraz specjalistą w dziedzinie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej.

Dr Sztolcman od wielu lat pracuje w swoim gabinecie w Częstochowie, gdzie wykonuje różnego rodzaju zabiegi związane z chirurgią plastyczną, takie jak korekta nosa, powiększanie piersi, odmładzanie twarzy, modelowanie sylwetki, usuwanie blizn, czy też usuwanie zmarszczek.

Jego pacjenci chwalą go za jego profesjonalizm, empatię i cierpliwość w rozmowie z pacjentami. Zawsze stara się odpowiednio doradzić pacjentom, wyjaśnić zasady postępowania oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości, jakie mogą pojawić się przed i po zabiegu.

Dr Sztolcman kładzie również nacisk na zapewnienie bezpieczeństwa swoim pacjentom, przestrzegając ścisłych norm i procedur medycznych, a także korzystając z najnowocześniejszych narzędzi i technik, które pozwalają na osiągnięcie jak najlepszych efektów.

Wnioskiem jest, że dr Grzegorz Sztolcman to doświadczony i zaangażowany lekarz chirurg plastyczny, który pomaga swoim pacjentom w poprawie ich wyglądu i samopoczucia.

Oferowane usługi

Chirurgia plastyczna
Chirurgia plastyczna 4 Usługi
Plastyka nosa
Plastyka powiek
Plastyka uszu
Liposukcja

Specjalizacja

Języki

“Lek. Grzegorz Sztolcman” Odpowiedzi

Brak odpowiedzi na forum

Artykuły

Brak artykułów
  • Udostępnij profil: