Powiększanie penisa • Operacje-Plastyczne.pl
Wybierz
opcje
  1. Operacje plastyczne
  2. Lekarze
  3. Powiększanie penisa

Powiększanie penisa

Wielu mężczyzn ma obsesję na punkcie rozmiaru swojego penisa żyjąc w ciągłym przekonaniu, że ich “męstwo” nie jest wystarczająco okazałe.

Obecnie istnieją możliwości, które pozwalają pozbyć się tych problemów. Coraz częściej mężczyźni decydują się na dwie najpopularniejsze metody powiększania penisa – zabieg chirurgiczny, który polega na operacyjnym powiększeniu prącia lub iniekcję kwasu hialuronowego.

Według kobiet idealny rozmiar penisa to…

W najnowszym badaniu przeprowadzonym przez Uniwersytet Kalifornijski i Uniwersytet w Nowym Meksyku wzięło udział 75 kobiet w wieku od 18 do 65 roku, dla których przygotowano 33 trójwymiarowe modele członków. W wyniku tego ekpserymentu ustalono, że idealny rozmiar penisa stałego partnera to 16 cm długości i 12,2 cm w obwodzie. Natomiast w przypadku kochanka oczekiwania są trochę większe – 16,3 cm i 12,7 cm.

A jak jest w rzeczywistości?

Badacze z King’s College London przeprowadzili 17 badań i znaleźli odpowiedz na pytanie, które nurtuje przedstawicieli płci brzydszej na całym świecie. Sprawdzono ponad 15 tyś. mężczyzn różnych ras i jak się okazało średni rozmiar męskiego penisa w stanie wzwodu to dokładnie 13,12 cm i 11,66 cm w obwodzie. Jest to także rozmiar przeciętnego polskiego członka.

Przebieg operacji powiększania penisa

Powiększanie penisa jest niewielkim zabiegiem, który trwa od 1-2 godziny. Oprócz stosunkowo krótkiego czasu wykonania operacji, kolejną zaletą jest to, że zabieg nie powoduje powstania blizn na prąciu ani przeniesienia nań owłosienia łonowego. Wykonywany jest w płytkiej narkozie ogólnej.

Wydłużenie prącia polega ba uwolnieniu (poluzowaniu) więzadła procowatego i więzadła wieszadłowego, które przymocowuje 2 ciała jamiste to kości łonowej. Więzadło wieszadłowe kształtuje łuk prącia pod kością łonową. Dla ukrycia śladu po zabiegu lekarz wykonuje półokrągłe cięcie brzuszne dolne o długości 2,5 cm w obrębie owłosienia łonowego.

Samo nacięcie wiązadeł pozwala na dotarcie do części prącia, ukrytego za wałem skórnym, a ich uwolnienie umożliwia członkowi wysunięcie się dalej na zewnątrz, przez co uzyskuje się pożądany efekt – przyrost długości penisa, który jest proporcjonalny do jego wewnętrznej części.

Jakich efektów można się spodziewać po operacji powiększania członka?

Po zabiegu nie jest rzadkością, że mężczyźni natychmiast zyskują 2 – 3 cm długości prącia w stanie zwiotczenia. Jednakże natychmiastowe zwiększenie długości w stanie wzwodu jest mniej spektakularne i zazwyczaj wynosi 0,7 – 1 cm.

Średni oczekiwany przyrost długości członka w spoczynku wynosi 3 cm. Ważną kwestią jest motywacja, która da pacjentom możliwość uzyskania nawet 5 cm. Po pogrubieniu prącie również nieco wydłuża się.

Przyrost długości członka w stanie wzwodu jest mniejszy niż wiotkiego. Istnieje mały procent mężczyzn, którzy nie uzyskują przyrostu długości prącia w stanie wzwodu.
Zwiększenie długości różni się w zależności od budowy anatomicznej pacjenta. Nie ma możliwości żeby przewidzieć przed zabiegiem, jaki będzie efekt.

Co po zabiegu?

Po zabiegu powiększania penisa, pacjent opuszcza klinikę zazwyczaj na drugi dzień. Przez miesiąc czasu należy zrezygnować z aktywności seksualnej. Powrót do kliniki związany jest ze ściągnięciem szwów. Należy się zgłosić po 7-9 dniach od operacji.

Efektu operacji wydłużenia można poprawić korzystając z urządzeń rozciągających prącie poprzez zastosowanie obciążenia. W tym celu stosuje się specjalnie zaprojektowany sprzęt, który pozwoli na osiągnięcie maksymalnego wydłużenia.